Oferta
Do dyspozycji gości jest 120 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki (z kabiną natryskową), telewizory oraz podstawowy sprzęt plażowy ( leżaki , parawany) Zapewniamy również korzystanie z radia, czajnika, lodówki żelazka. Ośrodek przystosowany jest do korzystania dla osób niepełnosprawnych. ( 4 pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich).Do komunikacji wewnątrz budynku służy winda. Na miejscu znajduje się stołówka, serwujemy całodzienne wyżywienie, smaczne domowe posiłki. W naszej ofercie polecamy: turnusy o dowolnej liczbie dni dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych oraz turnusy rehabilitacyjne.


Proponujemy turnusy dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniami: układu krążenia, układu oddechowego, z cukrzycą, epilepsją, chorobą umysłową, chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu( z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach) , z dysfunkcją narządu słuchu, z upośledzeniem umysłowym, kobiety po mastektomii.

W Ośrodku istnieje możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do Nordick Walking.

ZabiegiPosiadamy własną bazę zabiegową.
OWR " WIKTORIA" proponuje następujące zabiegi: Okłady borowinowe, masaż klasyczny, prądy zmienne, diadynamik, pole magnetyczne, materac masujący, fotel masujący, inhalacje solankowe, bioptron, solux, laser, masaż wirowy, hydromasaż.
OŚRODEK WCZASOWO-REKREACYJNY "WIKTORIA" 78-111 Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego7
tel/fax od maja do września: (94) 351 54 17; tel. kom. całoroczny: 507 106 311